Omuz tendonu yırtılan Süperstar Ajda Pekkan'ın sağlık durumu nasıl?

Abraham

Üye

Omuz tendonu yırtılan Süperstar Ajda Pekkan'ın sağlık durumu nasıl?​

AnyConv.com__-bea2SM1MEGIqqF_p8J9Eg.jpeg

Omuz tendonu yırtılan Süperstar Ajda Pekkan'ın sağlık durumu nasıl?​

Türk pop müziğinin efsane ismi Süperstar Ajda Pekkan, geçtiğimiz günlerde omuz tendonunda meydana gelen yırtık nedeniyle ameliyat oldu. 75 yaşındaki sanatçının sağlık durumunun iyi olduğu ve evinde istirahat ettiği öğrenildi.

Ajda Pekkan, omuz ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede yapılan tetkikler sonucunda omuz tendonunda yırtık tespit edildi. Doktorların tavsiyesi üzerine ameliyat kararı alan Pekkan, başarılı bir operasyon geçirdi. Ameliyat sonrası taburcu edilen Pekkan, evinde dinlenmeye başladı.

Süperstar'ın hayranları, sosyal medyadan geçmiş olsun dileklerini iletti. Pekkan'ın yakın dostu Erol Evgin de Instagram hesabından bir paylaşım yaparak, "Canım arkadaşım Ajda Pekkan'ın omuz ameliyatının çok başarılı geçtiğini duydum. Çok sevindim. Allah acil şifalar versin. Seni çok seviyorum" dedi.

Ajda Pekkan, son olarak 2018 yılında "Ayrılık Ateşi" adlı single çalışmasıyla müzikseverlerin karşısına çıkmıştı. Sanatçının yeni bir albüm hazırlığında olduğu ve yakında sevenleriyle buluşacağı konuşuluyor.

Geri