Hülya Avşar Rol Arkadaşının "O Soyunurken Gözüm Kayardı" İtirafına...

Abraham

Üye

Hülya Avşar Rol Arkadaşının "O Soyunurken Gözüm Kayardı" İtirafına Beklenmedik Bir Yanıt Verdi!​

indir (49).jpeg

Hülya Avşar Rol Arkadaşının "O Soyunurken Gözüm Kayardı" İtirafına Beklenmedik Bir Yanıt Verdi!​

Merhaba sevgili okurlarım, bugün sizlere çok ilginç bir haber makalesi yazmak istiyorum. Bildiğiniz gibi, ünlü oyuncu Hülya Avşar, geçtiğimiz günlerde bir röportajda rol arkadaşı olan ve kendisine aşık olduğunu söyleyen bir ismin itirafını açıklamıştı. Bu isim, Hülya Avşar'ın 1988 yılında başrolünü oynadığı "Sultan" filmindeki rol arkadaşı olan ve filmde onun kocasını canlandıran Cihan Ünal idi.

Cihan Ünal, Hülya Avşar'ın soyunma sahnelerinde gözünün kaydığını ve ona karşı duygusal bir bağ hissettiğini itiraf etmişti. Bu itiraf, hem Hülya Avşar'ın hem de Cihan Ünal'ın hayranlarını şaşırtmıştı. Çünkü ikili arasında böyle bir ilişki olduğuna dair hiçbir işaret yoktu. Hatta Cihan Ünal, o dönemde Türkan Şoray ile evliydi.

indir (50).jpeg

Peki, Hülya Avşar bu itirafa nasıl bir yanıt verdi? İşte merak edilen o yanıt:

Hülya Avşar, Cihan Ünal'ın itirafına beklenmedik bir şekilde gülerek karşılık verdi. "Ben de ona aşıktım" diye espri yapan Hülya Avşar, "O soyunurken gözüm kayardı" sözüne ise "O zaman gözünü kapatmalıydın" dedi. Hülya Avşar, bu konunun kendisini rahatsız etmediğini ve Cihan Ünal'ın çok iyi bir oyuncu ve dost olduğunu söyledi. Ayrıca, o dönemde kendisinin de evli olduğunu ve eşi Kaya Çilingiroğlu'na sadık kaldığını belirtti.

Hülya Avşar'ın bu samimi ve esprili yanıtı, hem Cihan Ünal'ın hem de hayranlarının yüzünü güldürdü. Hülya Avşar, bir kez daha ne kadar profesyonel ve neşeli bir kişilik olduğunu gösterdi.

Sizler de bu haber makalesini okuduktan sonra, Hülya Avşar ve Cihan Ünal hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyorum. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, hoşçakalın!

Geri