3 Aralık engelliler günü mesajı kısaca

Sunshine

Yeni üye

3 Aralık engelliler günü mesajı kısaca​

indir (48).jpg

1. Engeller, sadece karşımıza çıkan fiziksel zorluklar değil, aynı zamanda içimizdeki gücü keşfetme fırsatlarıdır. Engelliler Günü'nü kutluyor, güçlü iradenizle hayatın tüm zorluklarını aşmanızı diliyorum.

2. Engeller sadece kendi gücümüzü keşfetme fırsatlarıdır. Engelliler Günü'nde tüm engelli kardeşlerimize sevgi ve dayanışma ile dolu bir gün diliyorum.

3. Hayatta her engel, bir zaferin başlangıcıdır. Engelliler Günü'nde, güçlü iradeleriyle hayatlarını sürdüren tüm dostlarımıza sevgi ve destek gönderiyorum.

4. Engellerin, aslında güçlü iradelerin önünde duran geçici zorluklar olduğunu unutmayalım. Engelliler Günü'nü kutluyor, her bir engelli bireyin hayatında başarı dolu anılar biriktirmesini diliyorum.

5. Engeller, içimizdeki gücü ortaya çıkarmamıza vesile olan özel fırsatlardır. Engelliler Günü'nde tüm engelli bireylere sevgi ve destekle dolu bir gün dilerim.

6. Hayatta karşılaştığımız engeller, bize içsel gücümüzü hatırlatır. Engelliler Günü'nde tüm engelli dostlarımıza sevgi ve dayanışma ile dolu bir gün geçirmelerini dilerim.

7. Her engel, içimizdeki gücü keşfetme fırsatıdır. Engelliler Günü'nde tüm engelli bireylere sevgi ve destekle dolu bir gün geçirmelerini dilerim.

8. Engeller, güçlü iradelerin başarı hikayelerini yazdığı anlardır. Engelliler Günü'nü kutluyor, tüm engelli dostlarımıza sevgi ve saygılarımı iletiyorum.

9. Engeller, sadece bedensel değil, aynı zamanda içsel güçleri keşfetme fırsatlarıdır. Engelliler Günü'nde tüm engelli bireylere sevgi ve destekle dolu bir gün dilerim.

10. Engeller, sadece yollarımızda karşımıza çıkan geçici zorluklardır. Engelliler Günü'nde tüm engelli dostlarımıza sevgi ve dayanışma ile dolu bir gün geçirmelerini dilerim.

Geri