10 bin TL altında alabileceğiniz akıllı telefon modelleri!

Abraham

Üye

10 bin TL altında alabileceğiniz akıllı telefon modelleri!​

AnyConv.com__indir - 2024-02-07T011116.371.jpeg

10 bin TL altında alabileceğiniz akıllı telefon modelleri!​

Akıllı telefon piyasası her geçen gün yeni modellerle zenginleşiyor. Ancak bu modellerin çoğu yüksek fiyat etiketleriyle geliyor.

Peki, 10 bin TL altında kaliteli ve performanslı bir akıllı telefon almak mümkün mü? Bu yazımızda sizlere 10 bin TL altı akıllı telefon önerileri sunacağız.

Öncelikle, akıllı telefon alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini belirtelim. Akıllı telefonunuzun ekran boyutu, çözünürlüğü, işlemci gücü, RAM miktarı, depolama alanı, kamera kalitesi, pil ömrü ve yazılım desteği gibi özellikler önemli rol oynar. Bu özelliklerin hepsini bir arada sunan bir akıllı telefon bulmak zor olabilir. Bu yüzden, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun bir seçim yapmanız gerekir.

10 bin TL altında alabileceğiniz akıllı telefon modelleri şunlardır:

Samsung Galaxy A52: Samsung'un orta segmentteki en popüler modellerinden biri olan Galaxy A52, 6.5 inçlik Super AMOLED ekranı, Snapdragon 720G işlemcisi, 8 GB RAM'i, 128 GB depolama alanı, 64 MP ana kamera, 32 MP selfie kamera, 4500 mAh pil kapasitesi ve Android 11 işletim sistemi ile dikkat çekiyor. Ayrıca, cihaz IP67 sertifikası ile suya ve toza karşı dayanıklılık sunuyor. Galaxy A52'nin fiyatı yaklaşık 6 bin TL civarında.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro: Xiaomi'nin uygun fiyatlı ve yüksek performanslı modellerinden biri olan Redmi Note 10 Pro, 6.67 inçlik AMOLED ekranı, Snapdragon 732G işlemcisi, 8 GB RAM'i, 128 GB depolama alanı, 108 MP ana kamera, 16 MP selfie kamera, 5020 mAh pil kapasitesi ve Android 11 işletim sistemi ile öne çıkıyor. Cihaz ayrıca stereo hoparlörler, NFC ve IR blaster gibi ekstra özelliklere de sahip. Redmi Note 10 Pro'nun fiyatı yaklaşık 5 bin TL civarında.

Realme GT Neo: Realme'nin yeni nesil oyun odaklı modeli olan GT Neo, 6.43 inçlik AMOLED ekranı, MediaTek Dimensity 1200 işlemcisi, 12 GB RAM'i, 256 GB depolama alanı, 64 MP ana kamera, 16 MP selfie kamera, 4500 mAh pil kapasitesi ve Android 11 işletim sistemi ile rakiplerine meydan okuyor. Cihaz ayrıca 50W hızlı şarj desteği, vapor soğutma sistemi ve RGB aydınlatmalı arka panel gibi oyunseverleri cezbeden özelliklere de sahip. GT Neo'nun fiyatı yaklaşık 7 bin TL civarında.

OnePlus Nord CE: OnePlus'un uygun fiyatlı ve kompakt modeli olan Nord CE, 6.43 inçlik AMOLED ekranı, Snapdragon 750G işlemcisi, 12 GB RAM'i, 256 GB depolama alanı, 64 MP ana kamera, 16 MP selfie kamera, 4500 mAh pil kapasitesi ve Android 11 işletim sistemi ile beklentileri karşılıyor. Cihaz ayrıca OxygenOS arayüzü, Warp Charge hızlı şarj desteği ve kulaklık girişi gibi avantajlara da sahip. Nord CE'nin fiyatı yaklaşık 6 bin TL civarında.

Motorola Moto G100: Motorola'nın en güçlü modeli olan Moto G100, 6.7 inçlik IPS LCD ekranı, Snapdragon 870 işlemcisi, 12 GB RAM'i, 256 GB depolama alanı, 64 MP ana kamera, 16 MP selfie kamera, 5000 mAh pil kapasitesi ve Android 11 işletim sistemi ile üst segmente yaklaşıyor. Cihaz ayrıca Ready For adlı bir özellik ile ekranı büyük bir monitöre bağlayarak bilgisayar gibi kullanabiliyor. Moto G100'ün fiyatı yaklaşık 8 bin TL civarında.

Bu yazımızda sizlere 10 bin TL altı akıllı telefon önerileri sunduk. Umarız bu öneriler sizin için faydalı olmuştur. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere, hoşçakalın.

Geri